OT Winter - шаблон joomla Оригами

FOTO

Video

Draugai

 

Apie Klubą


Klubo įkūrimo iniciatorius ir jo prezidentas Boris Mankov įkūrė klubą Sakura 1994 metais. Klube treniruotės vyksta vienu populiariausių pasaulyje karatė stiliumi – „kyokushin“. „Sakura“ yra oficialus LKKF narys. Įkūrimo tikslas buvo paruošti tokią treniruočių metodiką, kurios dėka būtų galima ne tik tobulėti fiziškai ir dvasiškai, bet ir siekti sportinių rezultatų. Klubo nariai dalyvauja tarpklubinėse varžybose, oficialiuose Lietuvos čempionatuose, tarptautiniuose renginiuose, vasaros ir žiemos stovyklose, bei seminaruose su geriausiais Lietuvos ir pasaulio kyokushin karate mokytojais. Kyokushin karate klubas Sakura paruošė gerų sportininkų, pasiekusių aukštų rezultatų Lietuvos čempionatuose, bei tarptautiniuose turnyruose.
Karate užsiimančių žmonių amžius yra labai įvairus. Kyokushin karate klube „Sakura“ sportuoja žmonės nuo 6 metų iki 50 metų amžiaus. Kiekvieno užsiėmimo metu stengiamasi suteikti kuo kokybiškesnes žinias, kurios padėtų sportininkams ne tik treniruočių, varžybų ar seminarų metu, bet ir kasdieniniame gyvenime.
Kiekvienas norintis užsiimti kyokushin karate yra mielai laukiamas mūsų klube. Vykstančios treniruotes bus įdomios kiekvienam pradedančiajam, bei padės siekti geresnių rezultatų jau turintiems patirtį. Treniruotės vyksta pagal Rytų kovos menų tradicijas. Klubo organizuojamas treniruotes galima lankyti Vilniuje.