OT Winter - шаблон joomla Оригами

Nario mokestis

 nuo 2023.09.01 iki 2024.06.30

 

Nario mokestis Mėnesiui su NVŠ krepšeliu *
VAIKAMS sportuojant vienoje pasirinktoje salėje 2 kartai/ savaitę  - 35.00 €
SUAUGUSIEMS sportuojant vienoje pasirinktoje salėje 2 kartai/ savaitę 45.00 € -
   
Nuolaida
Mėnesiui  
Dviem ir daugiau šeimos nariams (kiekvienam)** 5.00 € -
   
3 mėnesių abonementas suaugusiems Kaina  
10 kartų apsilankymas, kurį išnaudoti turite per 3 mėn.
50.00 € -

 

 

* Teisę pretenduoti į NVŠ finansavimą turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.
NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa, kuriai NVŠ lėšas skiria ta savivaldybė, kurioje vaikas mokosi pagal NVŠ programą, nepriklausomai, kurioje savivaldybėje jis gyvena ir mokosi pagal bendrojo ugdymo programą.
Norint pasirašyti NVŠ sutartį su mūsų klubu, kreipkites el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skirto finansavimo dydis kiekvienai įstaigai yra ribotas, todėl pirmiausia krepšeliai suteikiami pažymas pateikusioms socialiai remtinoms bei daugiavaikėms šeimoms, po to kitiems klubo nariams, kurie pagal registraciją pateikė tinkamai užpildytą sutartį


Jeigu Jūs neturite galimybės su mūsų klubu pasirašyti NVŠ sutarties prašome kreiptis el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir pateikti laisvos formos motyvuotą prašymą dėl pageidautinos asmeninės nuolaidos iš klubo pusės. Mes apsvarstysime Jūsų motyvą, įvertinsime savo finansines galimybes ir galimai suteiksime Jums asmeninę klubo nuolaidą.


** Nuolaida šeimos nariams taikoma tik tuo atvėju, jeigu neturite galimybės pasirašyti NVŠ sutarties. Pasirašusiems NVŠ sutartį, šeimos nuolaida netaikoma.

 


 

Rekvizitai:
Sporto centras Sakura, VšĮ 
Identifikacinis kodas: 302852581

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris
LT21 7300 0101 3441 0929, AB Swedbank

 

Pavedimo laukelyje „mokėjimo paskirtis“ reikia nurodyti:
Nario mokestis už Vardas Pavardė, salė