OT Winter - шаблон joomla Оригами

Tvarkaraštis nuo 2020 09 02

 

 Vilniaus Simono Konarskio gimnazija 

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų iki 9 kyu ir naujokai
  17:20-18:20   17:20-18:20  

 

Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų naujokai   14:00-15:00   14:00-15:00  
Vaikai 6-12 metų 10 ir 9 kyu   15:00-16:00   15:00-16:00  
Vaikai 6-12 metų nuo 8 kyu   16:00-17:00   16:00-17:00  

 

Vilniaus Ateities mokykla

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų naujokai ir 10 kyu  14:30-15:30   14:30-15:30    
Vaikai 6-12 metų 9 ir 8 kyu     15:30-16:30   14:30-15:30
Vaikai 6-12 metų nuo 7 kyu 15:30-16:30       15:30-16:30
Paaugliai 13-16 metų 18:40-19:40   18:40-19:40   18:40-19:40
Suaugusiųjų grupė 19:40-21:00   19:40-21:00   19:40-21:00

 

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos Gimnazija/Progimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų 10 kyu ir naujokai
  15:45-16:45     15:45-16:45

 

Vilniaus Levo Karsavino mokykla

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų 10 kyu ir naujokai   15:00-16:00   15:00-16:00  

 

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų 10 kyu ir naujokai 14:30-15:30   14:30-15:30    
Vaikai 6-12 metų 9 ir 8 kyu 15:30-16:30   15:30-16:30    
Vaikai 10-14 metų nuo 7 kyu   19:10-20:10   19:10-20:10  

 

Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
  15:00-16:00   15:00-16:00  
Vaikų ir paauglių grupė   16:30-18:00   16:30-18:00  

 

Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis centras

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
18:00-19:00   18:00-19:00   18:00-19:00
Paauglių ir suaugusiųjų grupė 19:20-20:40   19:20-20:40   19:20-20:40