Tvarkaraštis nuo 2022 09 02

  • Spausdinti

 

Vilniaus Simono Konarskio gimnazija 

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 7-12 metų
  17:30-18:30   17:30-18:30  

 

Vilniaus Sofijos Kovalevskajos Gimnazija/Progimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 7-12 metų
  16:00-17:00     15:30-16:30

 

Vilniaus Levo Karsavino mokykla

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 7-12 metų naujokai   14:30-15:30   14:30-15:30  
Vaikai 7-12 metų nuo 10 kyu   15:45-16:45   15:45-16:45  

 

Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 7-12 metų naujokai   14:00-15:00   14:00-15:00  
Vaikai 7-12 metų 10-8 kyu   15:00-16:00   15:00-16:00  
Vaikai ir Paaugliai 10-14 metų 9-4 kyu   16:00-17:00   16:00-17:00 *Papildomos
nuo 6 kyu

 

Vilniaus Ateities mokykla

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai - Naujokai 14:30-15:30 
      14:30-15:30
Vaikai - 10-8 kyu     14:30-15:30   15:30-16:30
Paaugliai - 9-4 kyu 15:30-16:30   15:30-16:30
  *Papildomos
nuo 6 kyu
Jaunučiai ir Jauniai - 4-1 kyu 18:30-19:40   18:30-19:40   18:30-19:40
Suaugusiųjų grupė 35+ 19:40-20:40   19:40-20:40   19:40-20:40

 

Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 7-8 metų 10-9 kyu ir naujokai  13:45-14:45   13:45-14:45     
Vaikai 7-12 metų 10-9 kyu ir naujokai   18:00-19:00   18:00-19:00   
Vaikai 9-13 metų nuo 7 kyu   19:00-20:00   19:00-20:00  
Suaugusiųjų grupė 30+
  20:00-21:00   20:00-21:00  

 

Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų
  16:00-17:00   17:00-18:00  
Vaikai nuo 12 metų
  17:00-18:00   18:00-19:00  

 

Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis centras

Amžiaus grupės Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Vaikai 6-12 metų naujokai
17:30-18:30   17:30-18:30   17:30-18:30
Vaikai 6-12 metų nuo 10 kyu
18:30-19:30   18:30-19:30   18:30-19:30
Paauglių ir suaugusiųjų grupė 19:40-20:40   19:40-20:40   19:40-20:40

  

 *papildomos treniruotės vyksta Ateities mokyklos salėje (S.Stanevičiaus g. 98) nuo 16:40
Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į savo trenerį