OT Winter - шаблон joomla Оригами

FOTO

Video

Draugai

 

Naujienos

2018.09.19 - WATERPOORT CUP 2018  

 

KELIONĖ Į TARPTAUTINĮ KYOKUSHIN

KARATE TURNYRĄ

“WATERPOORT CUP 2018”

OLANDIJOJE

2018 spalio 17 – spalio 24 d.d.

 

1 diena. Vakare išvykstame iš Vilniaus, Kauno. Naktis autobuse

2 diena. Kelionė per Lenkiją. Ryte atvykstame į “TROPIKŲ SALĄ”, kur jūsų laukia poilsis, maudynės. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių išvykstame į Olandiją, SNEEK miestelį, kur vyks varžybos. Laisvas laikas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai viešbutyje. Po pusryčių išvykstame į varžybas. Po varžybų ir SAYONAROS išvykstame į Paryžių. Naktis autobuse.

5 diena. Ryte atvykstame į Paryžių, apžvalginė ekskursija, Eifelio bokštas. Iki pietų atvykstame į „Asterix“ pramogų parką, kur praleidžiate pusę dienos. Pirmas žingsnis - į antikinę Graikiją. „Dzeuso rūstybė", „Ikaro skrydis", „Hidros čiuptuvai" - patiems drąsiausiems. Viduramžių šalis didinga ir bauginanti, o Galų karalystė linksma, siautulinga. XVII - XX a. šalyje modernūs kosmoso tyrimo centrai, alchemikų laboratorijos ir „stereo kelionės". Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Po pusryčių vykstame į Euro Disneilendą (aplankysime du parkus „EuroDisney“ ir „Studios“ – vaikiško džiaugsmo ir svajonių pasaulis. Prasideda visos dienos kelionė per Pasienio, Atradimų, Fantazijos ir Nuotykių šalis. Skrydis tarp galaktine raketa, kapitono Nemo laivas, svaiginantis lėkimas Didžiojo griaustinio kalnais ir tarpekliais, Piterio Peno ir Pinokio atrakcionai, kruizas pas Karibų jūros piratus... Paradai, šou, nakties dangų nušviečiantys fejerverkai... Vakare išvykstame į Vokietiją. Naktis autobuse.

7 diena. Ryte atvykstame į Vokietiją. Maudynės vandens atrakcionų parke „KRISTALL“. Vakare išvykstame į Lietuvą. Naktis autobuse.

8 diena. Kelionė per Lenkiją. Iki pietų atvykstame namo.

 

Kelionės kaina - 330 Eurų.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota   Neįskaičiuota
   
kelionė komfortabiliu autobusu   Mokamų objektų lankymas
3 nakvynės viešbutyje    Sayonara - 10 Eur
3 pusryčiai, 2 vakarienės  Maudynės - 23 Eur, vaikam iki 15 m. - 12 Eur
apsilankymas Tropikų saloje  Bilietai į 3 atrakcionų parkus - 85 Eur
grupės vadovo paslaugos   

 

Būtina turėti tvarkingą, galiojantį PASĄ, arba asmens tapatybės kortelę, kurie turi galioti 3 mėnesius ilgiau nei vyksta kelionė. Taip pat galiojančią Europos sveikatos draudimo kortelę išduota Valstybinės ligonių kasos.

 


 

2018.08.21 - Naujas sezonas  

 

Rugsėjis – ne tik mokslo metų, bet ir kyokushin karatė sezono pradžia. 

Kviečiame visus, didelius ir mažiukus, vetaranus ir naujokus, pradėti naują sporto sezoną.

Treniruotės klube prasidės nuo rugsėjo 3 dienos.